Команда проекту:
Ярослав Кобзар
керівник відділу реклами та спецпроектів видання "Бабель"
Фокусується на нативній рекламі, спецпроектах та комунікації між редакціями та клієнтами. Працював у виданнях AIN.ua, WAS, Bird In Flight.
Андрій Боборикін
виконавчий директор «Української правди»
cпеціаліст із дистрибуції та розвитку медіапроектів. Працював на Суспільному та в Genesis.
Гайгисиз Гелдієв
старший партнер консалтингової компанії «Jnomics Media
екс-виконавчий продюсер hromadske.ua, екс-генеральний продюсер телеканалу «ZIK».
Тимур Александров
менеджер з продуктів Influ2
Розуміє медіа та аналітику продуктів, стратегію та формування лінійки продуктів. Раніше він займався розробкою продуктів у Genesis Media Emerging Markets.
Юлія Саліженко
креативна директорка онлайн медіа та сторітелінг-агенції Platfor.ma, співзасновниця Zweistein consulting.
Разом з командою створює креативні кампанії, які мають соціальну цінність. Спеціалізується на креативах та інноваціях у медіа, монетизації, соціальних комунікаціях та сторітелінгу.
Андрій Діхтяренко
шеф – редактор newsgathering на Суспільному, головний редактор інтернет-ЗМІ «Реальна газета», голова ГО «Фронтир»
Має значний досвід у контент-стратегії, мобільній журналістиці, Youtube, редакційній політиці, спецпроектах.
Валерій Гармаш
генеральний директор «6262.com.ua - сайт міста Слов'янськ» та холдингу Make a sense.
Має експертизу в комерції, побудуванні комерційного віддлу в медіа та продуктах в медіа.
Сергій Колесніков
співзасновник та головний редактор проекту #ШоТам
а також співзасновник та голова ГО «Крихолам».
Тетяна Кулькова
директор з маркетингу журналу FinTech-PaySpace
Спеціалізється на маркетингових інструментах в медіа, маркетинговій стратегії та Досвід роботи в маркетингу більше 15 років, у ЗМІ більше 10 років (Finance.ua, Liga, Meta.ua, Sport.ua)
Олег Горобець
генеральний директор Ria Media.
Понад 10 років очолював найбільшу місцеву медіа-компанію в Україні. Перший в Україні медіаменеджер, який впровадив платний доступ до контенту видання «20 хвилин».
Олексій Федоров
директор Deco.agency,
однієї з провідних європейських агенцій у сфері медіа-проектів, яка має у своєму портфоліо понад 40 медіа-ресурсів не лише з України, а й із США, Франції, Катару, Ірану, Туреччини, Швейцарії, Мальти. СЕО "Na chasi".
Ольга Руденко
заступник головного редактора Kyiv Post
Вона викладає на журналістських семінарах, зосереджуючись на заняттях з письма та стандартів журналістики.У 2016 році вона стала співзасновником онлайн-журналу Lustrum, який зосереджується на тлумачній журналістиці.
Олена Богинська
Co-CEO at Genesis Media Emerging Markets
Експертиза: контент, маркетинг, планування, управління командою
Анастасія Хорошевська
менеджерка з IT-продуктів та e-mail розсилки;
-
Наталка Гуменюк
екс-керівник Громадського, керівниця Лабораторії журналістики суспільного інтересу Суспільного мовлення
Якуб Парусінський
управляючий директор Jnomics
понад 5 років працював журналістом, писав для таких видань, як Financial Times та The Economist.. Після MBA в INSEAD Якуб працював у McKinsey у Лондоні над стратегією та цифровою трансформацією. Він зосереджується на нових бізнес-моделях та cтратегіях компанії.
Наталя Тимченко
менеджер практики Human Capital Advisory Services в компанії Делойт Україна
Наталя має більше 10 років досвіду в галузі консультування з питань підвищення ефективності бізнесу, управління персоналом та розвитку лідерства. Наталія - сертифікований Barrett Values Center консультант з трансформації корпоративної культури та досвідчений тренер у сфері управління людським капіталом та організаційного розвитку.
Денис Зеленов
цифровий директор 24 каналу та медіахолдингу ТРК Люкс.
Під керівництвом Дениса проекти займають лідируючі позиції у своїх нішах і вже тривалий час є комерційно прибутковими. 24 канал є одним з найбільш рейтингових сайтів в Україні, а за підсумками 2020 року займає 2 місце в рейтингу найвпливовіших ЗМІ. Основні напрямки діяльності: контент-стратегія, розповсюдження та монетизація ЗМІ.
Ігор Ващенко
6+ років працює з рекламними технологіями.
Займається монетизацією веб- та in-app проектів. Брав участь у проектах, орієнтованих на ринки СНД, Африки, Європи та США. Спеціалізується як на технічній складовій рекламних технологій: Programmatic Ads, RTB, Header Bidding тощо, так і бізнес-потребах видавців, рекламодавців та інших учасників ринку.
Захар Процюк
партнер компанії Jnomics
редактор The FixРобота Захара в основному зосереджена на розробці стратегії, нативній рекламі та розробці моделей доходу від читачів. Захар співзасновником медіа The Fix, орієнтованого для медіа про медіа, і наразі керує ним;
Дарина Шевченко
партнер консалтингової компанії «Jnomics Media»
медіа-консультант з фокусом на HR та фандрейзинг, управління командою та проектами. Працювала журналісткою і редакторкою новин в англомовній газеті Kyiv Post, співорганізаторка щорічного фестивалю журналістів-розслідувачів «Межигір'яFest».
Наталія Судакова
співзасновник SEOforMedia, медіа-менеджер та викладач
У минулому була редактором «Української правди», головним редактором «Студвею», кореспондентом журналу «Репортер». Навчалася у Школі медіа-менеджменту Стокгольмської школи економіки в Ризі та Школі медіа-менеджменту Львівського медіа-форуму.
Ольга Одарченко
9 років досвіду роботи в SEO
9 років досвіду роботи в SEO, понад 130 проектів, лектор із SEO та наставник стартапів, сертифікований партнер Google і Facebook Ads, https://seofor.media/
Якщо у вас є питання, напишіть нам:
mdfoundation2014@gmail.com