Часті питання
Хто може брати участь в акселераторі?
Акселератор розрахований на виконавчі посади в медіа, в першу чергу це виконавчі директори та головні редактори. Ми також можемо розглянути заявки від комерційних чи фінансових директорів та виконавчих продюсерів, але за умови, що вони впливають на прийняття стратегічних рішень в своєму медіа. Ми також заохочуємо всю команду слухати онлайн-тренінги та брати участь у воркшопах.
Які медіа можуть брати участь в акселераторі?
Українські регіональні медіа. Медіа, що хочуть брати участь, мусять дотримуватися журналістських стандартів та етики (наприклад, не займатися чорною або прихованою рекламою) та не бути залежними від впливу політиків чи олігархів. В іншому випадку ви не пройдете відбір або не зможете закінчити програму до кінця.
Що означає "менторська підтримка"?
Учасник отримає особистого ментора, який протягом програми буде допомагати реалізувати ваш медіапроєкт та консультуватиме вас щодо керування медіакомпанією. Це буде відбуватися або через особисті зустрічі (за можливості), або через онлайн-дзвінки.

Наші ментори є експертами з багатьох питань, зокрема з фінансів, реклами та керування персоналом. Вони також будуть постійно співпрацювати між собою, щоб учасники могли в будь-який час отримати допомогу від того ментора, який найбільше розбирається в актуальному запитанні.
Чи компенсується мені відвідування лекційних модулів у Києві?
Так, акселератор компенсує вам вартість проїзду та проживання у Києві на період лекцій та пітчингу.
Я лише планую запустити медіа. Чи можу я брати участь?
Ми співпрацюємо з новими медіапроєктами за умови, що ваша медіаплатформа вже була запущена та активно працює, а ключова частина команди вже почала виконувати посадові обов'язки.
Якщо я не можу взяти участь в одному з лекційних блоків?
Особиста присутність на всіх лекційних блоках (офлайн та онлайн) — обов'язкова умова участі. Якщо ви не можете гарантувати свою присутність, то ми не зможемо взяти вас в акселератор.
Made on
Tilda